KID WC nádržka, biela CK400.00CB00E.0000
KID WC nádržka, biela CK400.00CB00E.0000
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CK400.00CB00E.0000 |
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | KID |
| Šírka | 308 mm |
| Výška | 345 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 8.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531119524 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
51,96 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KID úsporný splachovací mechanizmus, dvojtlačítko, 3/6 LT IT1025
expedícia do 8 dní51,96 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
52,66 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
KID WC sedátko duroplast, kovové pánty, biela (KC3041) KC0802.01.0
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €

