KID WC misa, zadný odpad, dekor CK310.11CB00E.FF00
KID WC misa, zadný odpad, dekor CK310.11CB00E.FF00
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-CK310.11CB00E.FF00 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | KID |
| Rozmer | 28,7x30x55,8 cm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 558 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Výbava | Odpad zadný |
| Hmotnosť / ks | 14.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531127130 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
52,66 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
52,66 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
KID úsporný splachovací mechanizmus, dvojtlačítko, 3/6 LT IT1025
expedícia do 8 dní51,96 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WC misa samostatne stojaca 36x54cm, spodný odpad, biela TP340
expedícia do 8 dní67,85 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €
WC misa samostatne stojaca 36x47cm, zadný odpad, biela TP330
expedícia do 8 dní67,85 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €
KID WC misa, spodný odpad, dekor CK300-11CB00E-FF00
expedícia do 8 dní161,54 €
Pri platbe vopred iba 153,00 €

