KID WC nádržka, dekor CK400.00CB00E.FF00
KID WC nádržka, dekor CK400.00CB00E.FF00
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-CK400.00CB00E.FF00 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | KID |
| Šírka | 308 mm |
| Výška | 345 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 8.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531127147 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | ostatní |
| Prevedenie klozetu | nádržka |
Príslušenstvo
51,96 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KID WC sedátko duroplast, kovové pánty, biela (KC3041) KC0802.01.0
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
KID úsporný splachovací mechanizmus, dvojtlačítko, 3/6 LT IT1025
expedícia do 8 dní51,96 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
KID WC misa, spodný odpad, dekor CK300-11CB00E-FF00
expedícia do 8 dní161,54 €
Pri platbe vopred iba 153,00 €
Mohlo by vás zaujímať

