KIMURA nástenná vaňová termostatická batéria, chróm KU210 51607
KIMURA nástenná vaňová termostatická batéria, chróm KU210 51607
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KU210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIMURA |
| Šířka | 295 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Integrovaný v rukojeti |
| Hmotnost / ks | 2.6480 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947278 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Podobný tovar
SOLARIS nástenná vaňová termostatická batéria, chróm WD010
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Cenovo zvýhodnený závesný WC set Geberit do ľahkých stien / predstenová montáž + WC SAT Brevis SIKOGES3W42
expedícia do 4 dní512,27 €

