KIRKÉ BLACK podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna páčka, chróm KI41NC
KIRKÉ BLACK podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna páčka, chróm KI41NC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41NC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ BLACK |
| Šírka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 0.9100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931802 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TURSI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat TI041B
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
424,42 €
Pri platbe vopred iba 392,00 €
206,65 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €

