KIRKÉ BLACK podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna páčka, chróm KI42NC
KIRKÉ BLACK podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna páčka, chróm KI42NC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI42NC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ BLACK |
| Výška | 190 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931840 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
DREAMART hlavová sprcha, priemer 208mm, nerez SOF2000
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/chróm DOC21
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Comad SET-NOA B OAK 50CM S UN GAJA 35 SW Nábytková zostava 50 cm s doskou a umývadlom
expedícia do 10 dní192,94 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 45 cm s umývadlom Otis, 1 zásuvka, matná čierna - 91A10-04547-1-BF71-W18M71
expedícia do 10 dní318,04 €

