KIRKÉ BLACK stojanková bidetová batéria s výpustou, čierna páčka, bronz KI03NB
KIRKÉ BLACK stojanková bidetová batéria s výpustou, čierna páčka, bronz KI03NB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI03NB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ BLACK |
| Výška | 182 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 2.1400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931727 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory, čierna mat 94319326
na objednávku444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €

