ULTRASAN stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat/zlato mat UT003VBG
ULTRASAN stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat/zlato mat UT003VBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT003VBG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.0140 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993602 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT003BC
expedícia do 8 dní184,43 €
Pri platbe vopred iba 170,00 €
SPY podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, chróm PY13
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
SPY podomietková bidetová batéria so Stop spŕškou, zlato mat PY13/19
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €

