SPY podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, zlato PY13/17
SPY podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, zlato PY13/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY13/17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 80 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 2.6570 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981623 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
VERSI stojanková bidetová batéria, čierna mat RV003/15
expedícia do 8 dní294,94 €
Pri platbe vopred iba 280,00 €
SPY podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, biela mat PY13/14
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €

