VERSI podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, bronz RV013/18
VERSI podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, bronz RV013/18
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV013/18 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 114 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987854 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | bronz |
Mohlo by vás zaujímať
344,40 €
Pri platbe vopred iba 326,00 €
Mexen Ares kúpeľňový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, antracit - W102-1800-600-00-66
expedícia do 10 dní155,88 €

