KIRKÉ CRYSTAL nástenná batéria, páčka kryštál, zlato KI15KZ
KIRKÉ CRYSTAL nástenná batéria, páčka kryštál, zlato KI15KZ
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI15KZ |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 256 mm |
| Hĺbka | 276 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.0300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864629 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
RETRO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku70,44 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KIRKÉ WHITE nástenná batéria, biela páčka, chróm KI15BC
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
KIRKÉ WHITE nástenná batéria, biela páčka, bronz KI15BB
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €


