KIRKÉ CRYSTAL nástenná sprchová batéria, páčka kryštál, bronz KI11KB
KIRKÉ CRYSTAL nástenná sprchová batéria, páčka kryštál, bronz KI11KB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI11KB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864490 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175cm, bronz FLE10BR
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
EPOCA ručná sprcha, 210mm, mosadz/bronz DOC106
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TURSI nástenná sprchová batéria, chróm TI011
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
ULTRATAP nástenná sprchová batéria, čierna mat/zlato mat UT011TBG
expedícia do 8 dní283,06 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
KIRKÉ nástenná sprchová batéria, bronz KI11B
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €


