KIRKÉ CRYSTAL stojanková umývadlová batéria s výpustou, páčka kryštál, bronz KI02KB
KIRKÉ CRYSTAL stojanková umývadlová batéria s výpustou, páčka kryštál, bronz KI02KB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI02KB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 182 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | S výpustí, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 2.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864407 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PAX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, biela mat XA02/14
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
ULTRATAP dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT019TBC
na objednávku418,86 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €
434,84 €
Pri platbe vopred iba 402,00 €

