KIRKÉ nástenná sprchová batéria, bronz KI11B
KIRKÉ nástenná sprchová batéria, bronz KI11B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI11B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 164 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838804 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, bronz FLE10BRO
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
EPOCA ručná sprcha, 210mm, mosadz/bronz DOC106
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €

