KIRKÉ nástenná sprchová batéria, chróm KI11C
KIRKÉ nástenná sprchová batéria, chróm KI11C
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI11C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 164 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838798 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/chróm DOC21
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
VANITY sprchový stĺp na napojenie na batériu, retro, chróm SET061
expedícia do 8 dní540,44 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
EPOCA ručná sprcha, 210mm, mosadz/chróm DOC101
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať


