KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, bronz KI41B
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, bronz KI41B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ |
| Šírka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 0.8700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838828 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/bronz DOC26
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, bronz SAL0036
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KAI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat KA42/15
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
PAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm XA41
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UT042TB
expedícia do 8 dní201,09 €
Pri platbe vopred iba 186,00 €

