KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela páčka, chróm KI41BC
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela páčka, chróm KI41BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41BC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ WHITE |
| Šírka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 0.9100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838972 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/chróm DOC21
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GINKO podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat 1101-41B
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
KAI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat KA41/15
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
530,35 €
Pri platbe vopred iba 490,00 €

