GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 1101-42
GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 1101-42
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1101-42 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 180 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 2.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913805189 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
| Tvar batérie | Hranatý |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
NANCY sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-07
expedícia do 8 dníGINKO 35 stojánková umývadlová batéria bez výpuste, chróm 1101-02
expedícia do 8 dníPodobný tovar
FORATA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm FT042
expedícia do 8 dníLATUS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 1102-42
expedícia do 8 dníFACTOR podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm FC642
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

