FORATA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm FT042
FORATA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm FT042
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT042 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FORATA |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 200 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.7360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931376 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko 400mm, vysoké, chróm 1205-17
expedícia do 8 dníNANCY sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-07
expedícia do 8 dníVývod sprchy, hranatý, tenká krytka, chróm SG302
expedícia do 8 dníPodobný tovar
GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 1101-42
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

