PAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat XA41/15
PAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat XA41/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA41/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890963 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Podobný tovar
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat PY41/15
expedícia do 8 dní145,52 €
Pri platbe vopred iba 138,00 €
GINKO podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat 1101-41B
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REA Odtokový žliab Neox 80 brúsený nikel REA-G2503
expedícia do 12 dní49,36 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
104,01 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
ALCA APZ106-850 Professional Low - Podlahový žľab s okrajom pre plný rošt
expedícia do 4 dní198,46 €

