GINKO podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat 1101-41B
GINKO podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat 1101-41B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1101-41B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.4220 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913884832 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Posuvný držiak sprchy hranatý, 600 mm, čierna mat SC415
expedícia do 8 dní216,68 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, 258mm, ABS/čierna SK776
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Podobný tovar
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat PY41/15
expedícia do 8 dní145,52 €
Pri platbe vopred iba 138,00 €
PAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat XA41/15
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm XA41
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
BEBÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, bronz BB041/18
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
532,79 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €

