ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm UT043V
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm UT043V
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043V |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990786 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, otočný, s vyústením, chróm SG201
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
541,47 €
Pri platbe vopred iba 500,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, čierna mat/zlato mat UT045BG
expedícia do 8 dní668,92 €
Pri platbe vopred iba 618,00 €
424,42 €
Pri platbe vopred iba 392,00 €

