ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, otočný prepínač, zlato mat UT044VG
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, otočný prepínač, zlato mat UT044VG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT044VG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993350 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Nástenná výtoková hubica, guľatá, 174mm, zlato mat BO519
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
29,89 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, zlato mat BR519
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat UT041VG
expedícia do 8 dní157,69 €
Pri platbe vopred iba 146,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, čierna mat/zlato mat UT045VBG
expedícia do 8 dní674,14 €
Pri platbe vopred iba 623,00 €
554,66 €
Pri platbe vopred iba 512,00 €

