ULTRAMIX sprchový stĺp s pákovou batériou, čierna mat/zlato mat UT139BG
ULTRAMIX sprchový stĺp s pákovou batériou, čierna mat/zlato mat UT139BG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT139BG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 316 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu |
| Hmotnost / ks | 7.4400 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989148 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
TRAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 655
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
1 156,90 €
Pri platbe vopred iba 1 069,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat UT045VB
expedícia do 8 dní655,38 €
Pri platbe vopred iba 605,00 €

