ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/chróm UT041TBC
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/chróm UT041TBC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041TBC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9520 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990113 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/chróm UT041VBC
expedícia do 8 dní133,37 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €

