ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/zlato mat UT043TBG
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/zlato mat UT043TBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043TBG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.1770 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990366 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Mohlo by vás zaujímať
554,66 €
Pri platbe vopred iba 512,00 €
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm UT041T
expedícia do 8 dní96,90 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
141,35 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €

