ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm UT043T
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm UT043T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043T |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.1770 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989339 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, otočný, s vyústením, chróm SG201
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, chróm SG202
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Zuna umývadlová batéria stojanková bez výpuste, s bidetovou sprchou M-CB10105Z
expedícia do 8 dní74,70 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €

