ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT043VBC
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT043VBC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043VBC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993541 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Mohlo by vás zaujímať
357,39 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
ULTRATAP podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT045TBC
expedícia do 8 dní636,97 €
Pri platbe vopred iba 588,00 €
551,89 €
Pri platbe vopred iba 510,00 €

