ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/chróm UT041BC
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/chróm UT041BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041BC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988813 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 160 x 120 cm, priehľadný, zlatý - 8151-160-120-50-00
expedícia do 10 dní447,61 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 160 x 120 cm, priehľadný, čierny - 8C2-160-120-70-00
expedícia do 10 dní562,48 €

