CUBEMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm UBC-CM042
CUBEMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm UBC-CM042
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CM042 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960970 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Podobný tovar
MIXONA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm MG042
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
TURSI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm TI043
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 70 cm, 8 mm priehľadná, ružové zlato - 800-085-202-04-60-070
expedícia do 10 dní471,17 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 80 cm, 8 mm priehľadná, biela - 800-085-202-04-20-080
expedícia do 10 dní456,47 €

