ICONIC sprchový stĺp s pákovou batériou, zlato mat UBC-AF139GB
ICONIC sprchový stĺp s pákovou batériou, zlato mat UBC-AF139GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF139GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| Šířka | 313 mm |
| Výška | 1181 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Délka hadice | 1500 mm |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť, Mlha, Déšť/Mlha |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 5.6775 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961922 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
189,28 €
Pri platbe vopred iba 180,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Mohlo by vás zaujímať
512,41 €
Pri platbe vopred iba 471,00 €
Sprchový systém Grohe Euphoria System s termostatickou batériou Cool Sunrise 26075GL0
expedícia do 4 dní1 021,42 €
Sprchový systém Hansgrohe Vernis Shape na stenu s termostatickou batériou matná čierna 26429670
expedícia do 4 dní618,90 €

