ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041VB
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041VB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041VB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913991288 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat 1102-76B
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
1 156,90 €
Pri platbe vopred iba 1 069,00 €
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/chróm UT041TBC
expedícia do 8 dní130,59 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €

