ULTRATAP sprchový stĺp s pákovou batériou, čierna mat/zlato mat UT139TBG
ULTRATAP sprchový stĺp s pákovou batériou, čierna mat/zlato mat UT139TBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT139TBG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 316 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu |
| Hmotnost / ks | 7.4750 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990380 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045TG
expedícia do 8 dní717,90 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/chróm UT041VBC
expedícia do 8 dní133,37 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
1 377,80 €
Pri platbe vopred iba 1 273,00 €

