ULTRASAN nástenná sprchová batéria, čierna mat UT011VB
ULTRASAN nástenná sprchová batéria, čierna mat UT011VB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT011VB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 262 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.8760 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913991257 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat SD715
expedícia do 8 dní29,53 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
458,80 €
Pri platbe vopred iba 424,00 €
ICONIC podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm UBC-AF042
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
LATUS podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, chróm 1102-77
expedícia do 8 dní202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €

