ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm UT042T
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm UT042T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT042T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989322 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, chróm SG202
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REA RAPOT sprchový set s termostatom, brúsené zlato REA-P2323
expedícia do 12 dní219,65 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €
NIL Batéria sprchová/vaňová vstavaná s keramickým prepínačom zlatá - kartáčovaná NL186KZK
na objednávku198,36 €
COLORADO Batéria sprchová a ručnou sprchou - rozteč 100 mm čierna - matná CO182.0/7-04CMAT
expedícia do 8 dní269,38 €

