ULTRATAP nástenná sprchová batéria, čierna mat/zlato mat UT011TBG
ULTRATAP nástenná sprchová batéria, čierna mat/zlato mat UT011TBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT011TBG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.9110 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990304 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat SD715
expedícia do 8 dní29,53 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm UT041V
expedícia do 8 dní99,68 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm UT041
expedícia do 8 dní86,48 €
Pri platbe vopred iba 80,00 €
1 151,69 €
Pri platbe vopred iba 1 064,00 €

