CUBEMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato mat UBC-CM042GB
CUBEMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato mat UBC-CM042GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CM042GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Dvoucestné, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961021 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy hranatý, pevný, zlato mat 1205-14GB
expedícia do 8 dní16,37 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Držiak sprchy, hranatý, pevný, s vyústením, zlato mat AQ591GB
expedícia do 8 dní37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT042VBC
expedícia do 8 dní195,89 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €
ULTRASAN nástenná sprchová batéria, čierna mat/zlato mat UT011VBG
expedícia do 8 dní285,50 €
Pri platbe vopred iba 264,00 €
VERSI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat RV042/15
expedícia do 8 dní398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €

