Ručná sprcha, 245 mm, ABS/zlato mat SK779GB
Ručná sprcha, 245 mm, ABS/zlato mat SK779GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK779GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 245 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.2110 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961458 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, zlato mat 1208-19
expedícia do 8 dní17,08 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Držiak sprchy hranatý, pevný, zlato mat 1205-14GB
expedícia do 8 dní16,37 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EPOCA ručná sprcha, 220mm, mosadz/ružové zlato DOC107
na objednávku81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
DANIELA ručná sprcha, 200mm, mosadz/chróm 1204-13
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €

