ULTRAMIX nástenná sprchová batéria, chróm UT011
ULTRAMIX nástenná sprchová batéria, chróm UT011
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT011 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 262 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.8760 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987892 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar T ľavý výklopný 100 x 100 cm, priehľadný, zlatý - 834T-100-100-50-00-L
expedícia do 10 dní547,73 €
Sprch dvere + pevná stena 80x80 CR T SATFUD80S80
expedícia do 4 dní414,25 €
Pri platbe vopred iba 346,00 €
Mexen Roma sklopná sprchová kabína 80 x 80 cm, priehľadná, zlatá + plochá sprchová vanička - 854-080-080-50-00-4010
expedícia do 10 dní447,41 €

