VERSI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat RV041/15
VERSI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat RV041/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV041/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 116 mm |
| Výška | 116 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987755 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, line lesk s nerez. rámčekom CH 850 LN 2
expedícia do 8 dní128,18 €
114,32 €

