ULTRASAN nástenná sprchová batéria, čierna mat/zlato mat UT011VBG
ULTRASAN nástenná sprchová batéria, čierna mat/zlato mat UT011VBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT011VBG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 262 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.8760 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913993695 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat SD715
expedícia do 8 dní29,53 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires PASADENA PASADENA360BP Umývadlo na dosku, liaty mramor 36x36, biela
expedícia do 14 dní83,95 €
SAND umývadlo na dosku 38x38 cm, agave mat 903804
na objednávku494,19 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €
ALLEGRO keramické umývadlo vysoké, priemer 42cm, biela 10AL66042
expedícia do 8 dní523,72 €
Pri platbe vopred iba 497,00 €

