ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT042TBC
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT042TBC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT042TBC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990120 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €

