Ručná sprcha, priemer 75mm, ABS/chróm 1204-42
Ručná sprcha, priemer 75mm, ABS/chróm 1204-42
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1204-42 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 75 mm |
| Výška | 223 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.1600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881466 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Posuvný držiak sprchy s mydelničkou, 810mm, chróm 1206-06
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
GITA posuvný držiak sprchy, 890mm, chróm 1202-02
expedícia do 8 dní37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BESCO EASY SLIDE, vaňová zástena 100 × 150 cm, chróm, číre sklo BCEASL100CC
do 10 dní v e-shope191,89 €
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla ľavá 100 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaný nikel - 897-100-100-97-00-L
expedícia do 10 dní259,14 €

