Posuvný držiak sprchy s mydelničkou, 810mm, chróm 1206-06
Posuvný držiak sprchy s mydelničkou, 810mm, chróm 1206-06
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1206-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 810 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 25 mm |
| Výbava | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnosť / ks | 0.6100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913810015 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
24,12 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Posuvná polička pre tyče a sprchové stĺpy, ABS/chróm SK111
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Ručná masážna sprcha, 5 režimov sprchovania, priemer 110mm, chróm 1204-05
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Držiak pre sprchovú tyč 23mm, ABS/chróm NDR139
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, ružové zlato SAL0037
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Držiak pre sprchovú tyč 23mm, ABS/chróm NDKJ139
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €

