ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm UT041T
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm UT041T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9520 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989315 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, chróm SG202
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový systém Hansgrohe Vernis Shape na stenu s termostatickou batériou matná čierna 26427670
expedícia do 4 dní619,41 €
Sprchový systém Grohe Vitalio Joy na stenu s termostatickou batériou chróm 26403001
expedícia do 4 dní477,58 €
Sprchový systém Hansgrohe Croma-Select s termostatickou batériou leštený vzhľad zlata 26890990
expedícia do 4 dní1 356,43 €

