Hlavová sprcha, priemer 255mm, ABS/chróm/biela SK151
Hlavová sprcha, priemer 255mm, ABS/chróm/biela SK151
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK151 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 255 mm |
| Výška | 19 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963513 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dníRučná masážna sprcha, 4 režimy sprchovania, priemer 120mm, ABS/chróm 1204-51
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Hlavová sprcha, priemer 200mm, systém AIRmix, chróm SF077
expedícia do 8 dníHlavová sprcha, kruh priemer 305mm, ABS/chróm SK380
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

