ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 3 výstup, čierna mat/chróm UT044TBC
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 3 výstup, čierna mat/chróm UT044TBC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT044TBC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 3.1770 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990144 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
527,57 €
Pri platbe vopred iba 487,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045VG
expedícia do 8 dní720,34 €
Pri platbe vopred iba 665,00 €
1 151,69 €
Pri platbe vopred iba 1 064,00 €

