ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/zlato mat UT042BG
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/zlato mat UT042BG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT042BG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.8820 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989117 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €

