ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm UT041
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm UT041
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987922 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha, priemer 255mm, ABS/chróm/biela SK151
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať

