LATUS podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1102-76
LATUS podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1102-76
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-76 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 106 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987502 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
26,32 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 105 x 110 cm, priehľadný, čierny - 8A5T-105-110-70-00-P
expedícia do 10 dní450,58 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 105 x 110 cm, priehľadný, chróm - 8151-105-110-01-00
expedícia do 10 dní356,34 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 105 x 110 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A5T-105-110-65-00-P
expedícia do 10 dní471,17 €

